7/24 Korsan Taksi Anadolu Yakası

7/24 Korsan Taksi Anadolu Yakası

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimize güvenli ve konforlu bir biçimde gideceğiniz yere ulaştırmaktır. İstanbul Referans Taksi hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda size sunduğumuz araçlarımız üst segment araçlardır. Araçlarımızda sizin ulaşımınızı sağlayacak olan ekip arkadaşlarımız son derece güler yüzlü ve güvenli sürüş tekniğine sahiptirler.

Tecrübeli geniş kadromuzla siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarımızla, zamanında, kaliteli araçlarımızla kapınızdan alıp İstanbul'un her noktasına 7/24 saat sınırsız korsan taksi hizmeti vermekteyiz.

Amacımız; Siz değerli müşterilerimizi güvenli, hesaplı, kaliteli, konforlu ve en uygun fiyatlı taksi hizmetlerimizle mutlu edebilmektir. Farklı ulaşım deneyimi yaşatarak, kişiye özel yolculuk sektöründe hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini her zaman en üst seviyede karşılamaktır. Güçlü bir iletişim ile memnuniyetinizi ve müşteri sadakatini sağlamaktır.

Bizi tercih edip kullanmaya başladığınızda, gidiş ve dönüş olarak aracımızı kullandığınız zaman dönüş ücretiniz gidiş ücretinizin %50 indirimli olacaktır.  Araçlarımızın bekleme  saat  ücreti 15 TL 'dir.  İlk 15 dakikalık beklemeniz ücretisizdir. Kilometre birim ücretimiz 2 TL'dir.

İstanbul Bozdemir Korsan Taksi olarak iyi yolculuklar dileriz.